Přihlášení | Registrace

Taneční studio Essi

Sálové lekce pro veřejnost

Kdy se na sále cvičí:

V tuto chvíli se Dance Fitness na sále necvičí.

 O DANCE FITNESS

Dynamická taneční lekce plná choreografií v duchu latino, funky, street dance, disco atd. s posilovací částí.

Kdy se na sále cvičí:

Vypsané termíny vždy v Rezervačním systému.

Cena: 80,- Kč hotově

Rezervace lekce: prostřednictvím Rezervačního systému

 O LATINO DANCE FITNESS

Dynamická taneční lekce plná skvělých latino hitů a choreografií, které vám dají pořádně do těla!

Kdy se na sále cvičí:

Pondělí 19:15 - 20:15 - Pilates s Martou

Středa 17:45 - 18:45 - Pilates s Martou

Cena: 100,- Kč hotově/ 90,- Kč při nákupu 10 lekcí

Rezervace lekce: prostřednictvím Rezervačního systému

Dále:

Úterý 17:00 - 18:00 - Pilates s Lenkou Štěpánkovou

Cena:

Rezervace lekce: na tel: 723 002 432, stepankova-lenka@seznam.cz

 

O PILATES

Pilates jako cvičební systém, který vyvinul Joseph Pilates na začátku 20. století, vám dá řádně do těla. Zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Díly Pilatesu si posílíte svaly celého těla, předvším hluboké břišní a zádové svaly a svaly pánevního dna. Lekce s Martou probíhají v anglickém jazyce, ale můžete komunikovat také česky a španělsky. :-)

Kdy se na sále cvičí:

Úterý 19:00 - 20:00 - Powerjóga s Šátkou

Čtvrtek 19:15 - 20:15 - Powerjóga s Lenkou a Lubošem

Cena: 50,- Kč/70 Kč za lekci

Na hodiny Powerjógy není nutná žádná rezervace.

 O POWERJÓZE

Powerjoga je dynamický cvičební styl, který uvolní, posílí a protáhne celé tělo. Využívá pozic z klasické jogy. Cvičení plyne v souladu s dechem, s jeho vědomou kontrolou, zlepšuje flexibilitu, sílu, zachovává přirozenou hybnost kloubů, vyrovnává skoliotické držení těla, uvolňuje záda a často působí jako vhodný prostředek, když Vás bolí záda z kancelářá, neustálého sezení, řízení nebo z jednostranného zatížení při sportovní aktivitě.

Powerjoga je cvičební styl, který je oproštěn od filozofie jogy. Je to cvičební styl, který postavil do popředí tělo jako nástroj zdraví, zdravého životního stylu, odbourávání stresu a napětí. Učíte se kontrolovat dech v průběhu cvičení. Rozvíjíte psychickou a fyzickou kondici současně. Někomu stačí jen to "cvičení", někdo se vydá dál a může poznávat více sám sebe, může v sobě objevit neobjevené. Ale vždy je na Vás, jakým způsobem ke cvičení powerjogy přistoupíte.

Powerjoga upravuje chutě, z hlediska fyziologie jednoznačně působí na celý endokrinní systém (stlačováním reflexních bodů) a na metabolismus, který dokáže stimulovat a upravovat. Je to přirozený proces, který pozice powerjogy vyvolávají v lidském organismu na základě poloh těla. Fyziologické účinnky powejogy jsou výborným spojencem v boji s civilizačními chorobami. Protažením celého těla a prohloubením dechu dochází k prokrvení tkání, intenzivnímu odvádění škodlivých látek z organismu a revitalizaci organismu. Na povrchu pleť doznává změn ve směru projasnění a uzdravení, dochází k obnovení vitální energie. Zlepšuje se trávení a zrychluje se metabolismus, což působí na redukci tukových zásob v těle.

Cvičení powerjogy je určeno zásadně pro zdravé lidi, není vhodné pro období těhotenství, v tomto období je rozumější přejít k joze pro těhotné.

Kontakt

TANEČNÍ STUDIO ESSI
Kollárova 19 (areál Jitřenka - 1.np)
Jihlava - Bedřichov 586 01
604 999 979
pohankova.ester@gmail.com
terka.machacek@gmail.com